Realizace bazény

Realizace bazény

Realizace bazénů na klíč

Přes 20 let se věnujeme vývoji a inovaci technologií při výrobě a zpracování nerezových materiálů. Mezi naše hlavní specializace patří výroba a realizace bazénů na klíč. Vyrábíme několik typů bazénů od skimmerových přes přelivové až po skleněné bazény. Rovněž se specializujeme na nerezové vířivky a další doplňky z nerezové oceli. Realizace bazénů z nerezu a jejich následná montáž je poměrně snadnou záležitostí. 


Naše bazény vyrábíme kompletně na míru dle požadavků zákazníka. Každá realizace bazénu je originál. Nejedná se tak o žádné typové bazény, ale o individuální řešení. Podívejte se na realizace bazénů, které jsme pro naše zákazníky provedli v poslední době.

okolí Prahy - přelivový bazén se skrytým žlabem a širokým schodištěm se vzduchovacím schodem

Přelivový bazén 8 x 4 m se skrytým žlabem a odtokovou štěrbinou. Bazén má schody přes celou kratší stěnu bazénu s jedním vzduchovacím schodem. Montáž bazénu vzhledem k jeho rozměrům probíhala na místě realizace. Momentálně probíhají terénní práce kolem bazénu a montáž technologie.

Kombinovaný bazén přeliv - infinity / KYJOV

Bazén o rozměrech 15x4,5m je doplněn rohovým schodištěm, lavicí se vzduchováním, nerezovým chrličem a podvodní roletou ukrytou ve stěně bazénu.

Nerezová vířivka s infinity přelivem

Nerezová vířivka s infinity přelivem

Montáž skimmerové bazénu Liberecko

Nerezový skimmerový bazén na Liberecku.