Moderní bazény

Moderní bazény

Moderní bazény z nerezu

Posledních 20 let jsme strávili vývojem a inovacemi technologií zpracování nerezových materiálů. Díky tomu jsme schopni vyrobit moderní bazény z nerezových materiálů. Ty se od plastových či betonových liší hned v několika zásadních aspektech.

Moderní bazény z nerezu projektujeme a vyrábíme na míru. Vy si určujete typ, technologii, slanou či sladkou vodu a také rozměry. Moderní bazén by měl splňovat hned několik základních podmínek. Počínaje moderní technologií při výrobě přes snadnou montáž a údržbu bazénu včetně zazimování až po moderní luxusní vzhled. Naše moderní bazény z nerezu vynikají dlouhodobou životností a vysokou odolností proti UV záření. Cena bazénu je srovnatelná s plastovými bazény. 

V rámci naší výroby se specializujeme na skimmerové nerezové bazény, bazény s přelivem nebo skleněné bazény. Všechny typy bazénů z nerezu doporučujeme pro umístění na zahradě i do interiéru vašeho domu, lázní či hotelu. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného moderního bazénu s ohledem na vaše požadavky.

Máte zájem o naše řešení?

Vyplňte prosím kontaktní formulář nebo si nás kontaktujte vámi preferovaným způsobem.