Realizace bazény

Realizace bazény

Realizace bazénů na klíč

Přes 20 let se věnujeme vývoji a inovaci technologií při výrobě a zpracování nerezových materiálů. Mezi naše hlavní specializace patří výroba a realizace bazénů na klíč. Vyrábíme několik typů bazénů od skimmerových přes přelivové až po skleněné bazény. Rovněž se specializujeme na nerezové vířivky a další doplňky z nerezové oceli. Realizace bazénů z nerezu a jejich následná montáž je poměrně snadnou záležitostí. 


Naše bazény vyrábíme kompletně na míru dle požadavků zákazníka. Každá realizace bazénu je originál. Nejedná se tak o žádné typové bazény, ale o individuální řešení. Podívejte se na realizace bazénů, které jsme pro naše zákazníky provedli v poslední době.

DUBÍ

Skimmerový bazén 11 x 4 m se zabudovaným lamelovým zakrytím a výklenkovými schůdky. Montáž bazénu vzhledem k jeho rozměrům probíhala na místě.

OSEK

Přelivový bazén 10 x 4 m se zabudovaným lamelovým zakrytím, schodištěm, lavicí se vzduchování, osvětlení a chrličem vody byl dokončen. Montáž bazénu vzhledem k jeho rozměrům proběhla na místě.

Teplicko

Přelivový bazén 8x4m

Teplice

Skimmerový bazén 5 x 3 m se zabudovaným lamelovým zakrytím ve stěně bazénu. Schodiště je umístěno přes roh bazénu.